© 2017 by Annelieke van der Kleij

  • Grey Facebook Icon

NK & HOLLAND OYAMA CUP
UITSLAGEN

De Holland Oyama Cup is een toernooi  van het Kyokushin karate, wordt sinds 1993 georganiseerd en staat onder auspiciën van de Nederlandse Karate Associatie (N.K.A) en de International Federation of Karate (I.F.K.).
De naam van deze internationale wedstrijden om het kampioenschap van Nederland is vernoemd naar de grondlegger van het Kyokushin karate: Masutatsu Oyama.

Sinds 2016 is de Holland Oyama Cup opgegaan in de Nederlands kampioenschappen georganiseerd door de Nederlandse Full Contact Karate Organisatie (NFCKO). De NFCKO is een samenwerkingsverband van alle grote full contact karate bonden in Nederland. De winnaar van dit toernooi mag zich dan ook met recht Nederlands Kampioen noemen.

3E NK NFCKO ALMERE 2018

HEREN

Lichtgewicht – 75 kg

1e : Marvin Mol (AJKU)
2e : Bart Overkamp (NKKO)
3e : Delano ter Heerdt (NKKO)


Middengewicht – 85 kg

1e : Ferry Wortman (NKA-IFK)
2e : Kelvin Tienstra (NKA-IFK)
3e : Floris Nix (NKKO)


Zwaargewicht - 95 kg

1e : Mitchel de Bont (NSKO)
2e : Thom de Vries (NKKO)
3e : Albert Lanslots (NKF)

Super zwaargewicht + 95 kg

1e : Bart Mulder (FA)
2e : Marnix Joosten (AJKU)

3e : Chesron Schot (NSKO)

DAMES

Middengewicht - 65 kg
1e : Valance Bickel (NKKO)
2e : Jennifer v/d Mijden (NKKO)

3e : Francis Harnas (NKA-IFK)
 

Zwaargewicht +65 kg

1e : Roxanne Ramselaar (NKKO)

2e : Naomi Verhagen (AJKU)
3e : Irene Rossier (Kyokushin karate IJlst)

Spiritprijs heren : 

Kelvin Tienstra - Bushido Dojo

Spiritprijs dames : 

Valance Bickel - Kiyozumi

2E NK NFCKO ALMERE 2017

HEREN

Lichtgewicht – 75 kg

1e : Vadim Karvink (NSKO)
2e : Deron Ditiecher (NSKO)
3e : Bart Overkamp (NKKO)


Middengewicht – 85 kg

1e : Kelvin Tienstra (NKA-IFK)
2e : Ferry Wortman (NKA-IFK)
3e : Floris Nix (NKKO)


Zwaargewicht - 95 kg

1e : Jan van Beek (NKA-IFK)
2e : Louis Bax (So kyokushin)
3e : Maurice Gaikema (NKKO)

Super zwaargewicht + 95 kg

1e : Bart Mulder (FA)
2e : Michel Meuldijk (NKA-IFK)

DAMES

Lichtgewicht - 55 kg

1e : Erica Ly (NKKO)
2e : Sanne Geelink (NKKO)
3e : Kim van Eijk (NKA-IFK)


Middengewicht - 65 kg
1e : Valence Bickel (NKKO)
2e : Hilde Wilborts (NKA-IFK)

 

Zwaargewicht +65 kg

1e : Chelsea Kerklaan (NKA-IFK)

2e : Joyce Huisken (NKKO)
3e : Roxanne Ramselaar (NKKO)

1E NK NFCKO ROTTERDAM 2016

HEREN

Lichtgewicht – 75 kg

1e : Davey Brand (NKKO)
2e : Leroy Verschuren (NKA-IFK)
3e : Joey Spoor (AJKU)
3e : Wesley Jansen (So Kyokushin)


Middengewicht – 85 kg

1e : Tim Haverkamp (NSKO) 
2e : Kelvin Tienstra (NKA-IFK)
3e : Stef Blankers  (NSKO)
3e : Mitchel de Bont (NSKO)


Zwaargewicht - 95 kg

1e : Roel Noordman (NKA-IFK)
2e : Jan van Beek (NKA-IFK)
3e : Koen Brink (NKKO) 

Super zwaargewicht + 95 kg

1e : Marc de Roodt (AIKO)
2e : Sammy-lee Muller (NKF)
3e : Michel Meuldijk (NKA-IFK)

DAMES

Lichtgewicht - 55 kg

1e : Stephanie v/d Rijt (So Kyokushin)
2e : Sandra van Ham (NKKO)
3e : Mercedes Spoor (AJKU)

 

Zwaargewicht +65 kg

1e : Chelsea Kerklaan (NKA-IFK)
2e : Joyce Huisken (NKKO)
3e : Silvia den Ridder (NKA-IFK)

 

Spirit prijs

Joey Spoor (AJKU)

Stijl prijs

Erica Ly (NKKO)

20E HOLLAND OYAMA CUP 2013

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg
1e  : K. Klemens (Polen)
2e : P. Zondag (Holland)
3e : A. Bouez (Frankrijk) 


Middengewicht – 80 kg
1e  : K. Tienstra (Holland)
2e : C. van Tilburg (België) 
3e : C. Krause (Duitsland)


Zwaargewicht + 80 kg
1e : R. Noordman (Holland)
2e : W. Leonhardt (Duitslan)
3e : B. Mulder (Holland)

DAMES

Lichtgewicht - 60 kg
1e : S. v.d. Rijt (Holland) 
2e : C. Crocianelli (Duitsland) 
3e : S. v.d. Linden (België) 


Zwaargewicht + 60 kg
1e : G. Pelkmans (België) 
2e : T. Fens (Holland)
3e : C. van Engelen (Holland) 


Spiritprijs
K. Klemens (Polen)

19E HOLLAND OYAMA CUP 2012

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e  : D. Brand (Holland) 
2e : P. Lepelaar (België)
3e : A. Shnawa (Engeland) 


Middengewicht – 80 kg

1e  : R. Broeders (Holland)
2e : K. Tienstra (Holland)
3e : S. Gravrios (België)


Zwaargewicht + 80 kg

1e : J. van Beek (Holland)
2e : S.L. Muller (Holland)

3e : G.J. Pels (Holland)

DAMES

Lichtgewicht - 60 kg

1e : S. v.d. Linden (België)
2e : S. Rijt (Holland)
3e : R. Nauth Misir (Engeland)


Spiritprijs

D. Brand (Holland)

18E HOLLAND OYAMA CUP 2011

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e  : D. Carmio (Holland) 
2e : D. Huijbens (Holland)
3e : K. Klemens (Polen) 


Middengewicht – 80 kg

1e  : R. Broeders (Holland)
2e : R. Schippers (Holland)
3e : S. Slegers (België)


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland)
2e : R. Noordman (Holland)
3e : J. van Beek (Holland)

DAMES

Lichtgewicht + 65 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : F. Harnas (Holland)


Spiritprijs

P. Zondag (Holland)

17E HOLLAND OYAMA CUP 2010

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e  : P. Zondag (Holland)
2e : N. Ferreira (Holland)
3e : M. Lewandowski (Polen) 


Middengewicht – 80 kg

1e  : R. Broeders (Holland)
2e : D. Andersen (Denemarken)
3e : M. el-Azzouzi (Holland) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland)
2e : J. van Beek (Holland)
3e : S. Muller (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : A. Kuehn (Polen) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Galatius Smith (Denemarken)
3e : N. Madsen (Denemarken)

16E HOLLAND OYAMA CUP 2008

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland)
2e : K. Klemens (Polen)
3e : W. van Ginneken (Holland)


Middengewicht – 80 kg

1e  : R. Broeders (Holland)
2e : A. Navojan (België)
3e : D. Chan (Engeland)
3e : S. Pranger (Holland)


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland)
2e : R. Konings (Holland)
3e : J. de Poortere (België)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : M. Pietersma (Holland)
3e : L. Wilson (Engeland)

Zwaargewicht + 60 kg

1e : C. de Jonge (Holland)
2e : T. Fens (Holland)
3e : K. Prokopczyk (Polen) 

Henny Ruberg Stijlprijs

D. Chan (Engeland)

15E HOLLAND OYAMA CUP 2007

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : A. Afanasev (Rusland)
2e : V. Kostenko (Rusland)
3e : W. van Ginneken (Holland)


Middengewicht – 80 kg

1e  : A. Donov (Rusland)
2e : R. Broeders (Holland)
3e : A. Borisov (Rusland)


Zwaargewicht + 80 kg

1e : A. Ibragimov (Rusland)
2e : A. Zuidijk (Holland)
3e : M. de Roodt (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Agnieszka (Polen)
3e : K. Eekhaut (België)

Zwaargewicht + 60 kg

1e : K. van der Straeten (België)
2e : J. de Borger (België)
3e : G. Pelmans (België)

14E HOLLAND OYAMA CUP 2006

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland)
2e : P. de Geus (Holland)
3e : A. Cijntjes (Holland)
3e : R. Proost (België) 


Middengewicht – 80 kg

1e  : S. Slachon (Polen)
2e : S. Slegers (België)
3e : P. de Raedt (België)
3e : Ph. de Puydt (België) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland)
2e : K. Jarvis (Engeland)
3e : J. Lindeijer (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : K. Jansen (Holland) 
3e : P. Markova (Engeland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : K. van der Straeten (België)
2e : J. de Borger (België)
3e : G. Pelmans (België

13E HOLLAND OYAMA CUP 2005

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland)
2e : E. van Zetten (Holland)
3e : W. van Ginneken (Holland)


Middengewicht – 80 kg

1e  : T. Haverkamp (Holland)
2e : P. Claessens (Holland)
3e : B. Soertjes (België) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : A. Klein (Holland)
2e : G. Piatkowski (Polen)
3e : D. Laszuk (Polen)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Yorulmaz (Holland)
2e : S. Gonzalvo (België) 
3e : A. Kuehn (Polen) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : G. Pelkmans (België)
2e : N. Beyers (België)
3e : S. Veenstra (Holland) 

Sensei Peter Meerburg Spirit Prijs

B. van Hest (Holland)

12E HOLLAND OYAMA CUP 2004

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Bednarczyk (Polen)
2e : R. Proost (België)
3e : W. van Ginneken (Holland) 


Middengewicht – 80 kg

1e  : L. O'Neill (Engeland)
2e : J. Verbist (België)
3e : Ph. de Phuydt (belgië) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. Kelderman (Holland)
2e : C. Senol (Holland)
3e : A. Klein (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Zomer (Holland)
2e : B. Wicher (Polen) 
3e : K. Janssen (Holland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : K. van der Straeten (België)
2e : S. Veenstra (Holland)

11E HOLLAND OYAMA CUP 2003

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : D. Chan (Engeland) 
2e : R. Stigter (Holland) 
3e : R. Vreeburg (Holland)
3e : M. Bruys (Holland)


Middengewicht – 80 kg

1e : J. Groenhof (Holland) 
2e : T. Haverkamp (Holland) 
3e : L. O'Neil (Engeland)
3e : K. Karkula (Polen)


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. Gerritsen (Holland) 
2e : A. Klein (Holland) 
3e : R. Stuffers (Holland)  
3e : G.J. van Gils (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : B. Price (Wales) 
2e : A. Lemaire (Frankrijk) 
3e : C. Jansen (Holland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : L. Howlett (Engeland) 
2e : K. Balmar (Engeland)

10E HOLLAND OYAMA CUP 2002

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : H. Turkcan (Duitsland) 
2e : A. van de Loo (Holland) 
3e : S. de Sutter (België) 


Middengewicht – 80 kg

1e : B. Lutete (Duitsland) 
2e : R. Broeders (Holland) 
3e : S. Ierael (Duitsland) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland) 
2e : R. Wink (Holland) 
3e : L. Kesting (Holland)  

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : I. Keller (Holland) 
2e : K. Jansen (Holland) 
3e : C. Kruithof (Holland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : I. van Otterloo (Holland) 
2e : K. de Wolf (Holland) 
3e : K. van der Straeten (België)

9E HOLLAND OYAMA CUP 2001

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland) 
2e : R. Vreeburg (Holland) 
3e : L. Lawson (Holland) 


Middengewicht – 80 kg

1e : A. Filatov (Rusland) 
2e : P. Orfeyev (Rusland) 
3e : J. Kools (Holland)  


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland) 
2e : E. de Bruin (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : I. Kulas (Holland) 
2e : A. Vitauskaite (Holland) 
3e : L. Priest (Engeland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : K. De Wolf (Holland) 
2e : G. Gafner (Holland) 
3e : K. Balmer (Holland)

8E HOLLAND OYAMA CUP 2000

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland) 
2e : M. Derks (Holland) 
3e : P. Vermaire (Holland) 
3e : E. Mol (Holland) 


Middengewicht – 80 kg

1e : D. Morkens (België) 
2e : B. Doremalen (Holland) 
3e : A. Irmak (Holland) 
3e : W. Chung (Engeland) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland) 
2e : R. Taylor (Engeland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : I. Akpokomua (Engeland) 
2e : A. Bruce (Engeland) 
3e : A. Baabi (Turkije) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : C. Rousseau (België) 
2e : L. Montieth (Engeland) 
3e : H. Pettit (Engeland) 
3e : S. Kuhne (Zwitserland)

7E HOLLAND OYAMA CUP 1999

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter 
2e : T. Meester 
3e : L. Lawson 
3e : P. Smit 


Middengewicht – 80 kg

1e : D. Maksim 
2e : M. Bootsma 
3e : E. Rassul 
3e : S. van Rooyen 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : K. Oleg 
2e : M. de Roodt

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : I. Keller 
2e : B. Wisniewska 
3e : J. Veul 
3e : C. Kruithof 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : F. Holman 
2e : S. Zijpstra 
3e : J. Bertrem 
3e : A. Nairan

6E HOLLAND OYAMA CUP 1998

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : F. Idu (Holland) 
2e : R. Stigter (Holland) 
3e : E. Mol (Holland)


Middengewicht – 80 kg

1e : K. Spitaels (België) 
2e : E. Noorland (Holland) 
3e : R. Fernando (Holland) 


Zwaargewicht + 80 kg

1e : M. de Roodt (Holland) 
2e : J. Hoogelander (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : S. Isik (Zwitserland) 
2e : N. Bayens (België) 
3e : Y. Kulas (Holland) 

Zwaargewicht + 60 kg

1e : F. Holman (Holland) 
2e : S. Zeinstra (Holland)

5E HOLLAND OYAMA CUP 1997

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : R. Stigter (Holland) 
2e : H. Driessen (België) 
3e : S. Hofer (Zwitserland) 


Middengewicht – 80 kg

1e : A. Braun (Holland) 
2e : J. B. Ebbinge (Holland) 
3e : S. Burms (België)  


Zwaargewicht + 80 kg

1e : J. Weisstra (Holland)

DAMES

Lichtgewicht – 60 kg

1e : C. Akpokomua (Engeland) 
2e : A Braha (Zwitserland) 
3e : T. Verachterd (België)

Zwaargewicht + 60 kg

1e : C. Jacober (Zwitserland) 
2e : K. Poels (België) 
3e : C. Rousseau (België)

4E HOLLAND OYAMA CUP 1996

HEREN

Lichtgewicht – 65 kg

1e : R. Oraczko (Polen) 
2e : R. Stigter (Holland) 
3e : R. de Groot (Holland) 


Middengewicht – 75 kg

1e : D. v.d. Giessen (Holland) 
2e : P. Scholte (Holland) 
3e : E. van Waarsseveld (Holland)

Zwaargewicht - 85 kg

1e : J. B. Ebbinge (Holland) 
2e : G. Hendrikx (Holland) 
3e : G. van Wijk (Holland) 

Super zwaargewicht + 85 kg

1e : E. de Bruin (Holland) 
2e : W. Scholte (Holland) 
3e : L. Tuiyt (Holland)

3E HOLLAND OYAMA CUP 1995

HEREN

Lichtgewicht – 65 kg

1e : R. Stigter (Holland) 
2e : M. Coppens (België) 
3e : L. Lawson (Holland) 


Middengewicht – 75 kg

1e : D. v.d. Giessen (Holland) 
2e : H. v. Geloof (Holland) 
3e : P. Stegenga (Holland) 

Zwaargewicht - 85 kg

1e : J. B. Ebbinge (Holland) 
2e : H. Figengul (Holland) 
3e : H. Butter (Holland) 

Super zwaargewicht + 85 kg

1e : M. Bennour (Holland) 
2e : P. Vreugdenhil (Holland) 
3e : M. Scholte (Holland)

2E HOLLAND OYAMA CUP 1994

HEREN

Lichtgewicht – 65 kg

1e : A. Zülfü (Holland) 
2e : A. v.d. Loo (Holland) 
3e : L. Lawson (Holland) 
3e : R. de Groot (Holland) 


Middengewicht – 75 kg

1e : D. v.d. Giessen (Holland) 
2e : P. Beulens (België) 
3e : M. de Kock (Holland) 
3e : P. Scholte (Holland) 

Zwaargewicht - 85 kg

1e : J. B. Ebbinge (Holland) 
2e : G. van  Wijk (Holland) 
3e : B. Doremalen (Holland) 
3e : D. Vreugdenhil (Holland) 

Super zwaargewicht + 85 kg

1e : P. Vreugdenhil (Holland)

1E HOLLAND OYAMA CUP 1993

HEREN

Lichtgewicht – 70 kg

1e : C. Lont (Holland) 
2e : A. Blecharczyk (Polen) 
3e : P. Sepeh (Polen) 
3e : A. Zülfü (Holland) 


Middengewicht – 80 kg

1e : I. Lont (Holland) 
2e : A. Pierzchala (Polen) 
3e : R. Nooitmeer (Holland) 
3e : B. Savelkaul (Holland) 

Zwaargewicht + 85 kg

1e : H. Brat (Holland)